Vitajte!

Učenie nás baví: pre učiteľov, študentov učiteľstva, školských psychológov a rodičov. Nájdete tu vzdelávacie materiály, pracovné listy a metodické návody pre rôzne školské predmety, prierezové témypreventívne programy, články o zaujímavých vyučovacích metódach, námety na hry, aktivity aj tipy a nápady pre výchovu a vyučovanie detí rôzneho veku. Našim cieľom je vniesť do lavíc novú inšpiráciu, nové pohľady na klasické témy, aj inovatívne prístupy, hľadať prepojenia medzi predmetmi a témami a bežným životom detí.

Obsah stránky je rozdelený na voľne dostupné články a spoplatnenú časť, tzv. členskú zónu. V štartovacej verzii stránky v septembri 2018 obsahovala členská zóna 25 e-bookov s rozsahom viac ako 500 strán metodických návodov, pracovných listov, kvízov, fotografií, hier, zadaní úloh a pod. Na konci roku 2021 bolo k dispozícii 60 e-bookov a ďalších materiálov, ktoré majú rozsah viac ako 2000 strán. O obsahu jednotlivých e-bookov si môžete prečítať vo voľne dostupných článkoch. Vstup do členskej časti stránky je spoplatnený sumou 30 eur na rok, t. j. 3 eurá za každý mesiac školského roka (a cez prázdniny si môžete náš obsah užiť zdarma). Stránku priebežne dopĺňame. Upútavky na novinky nájdete vždy na hlavnej stránke aj na našej facebookovej stránke.

Ako to funguje?

Stačí vyplniť registračný formulár. Následne dostanete e-mail s inštrukciami k platbe (e-mail je odosielaný automaticky pár minút po registrácii, ak by Vám e-mail neprišiel, skontrolujte pre istotu aj schránku nevyžiadanej pošty alebo nám napíšte). Po pripísaní Vašej platby na náš účet Vám aktivujeme prístup k predplatenému obsahu. Tento obsah môžete používať 365 dní odo dňa aktivácie. Pred uplynutím tejto lehoty Vám zašleme výzvu k obnove predplatného. Ak sa rozhodnete predplatné neobnoviť, bude Váš prístup do členskej zóny po uplynutí ročnej lehoty deaktivovaný.

E-shop
Od roku 2021 pridávame aj možnosť kúpiť si vybrané materiály v elektronickej verzii bez registrácie. Ak ste sa registrovali do členskej zóny stránky Učenie nás baví, môžete na tituly, ktoré nie sú súčasťou členskej zóny využiť zľavu vo výške 5 eur. Zľavové kódy dostanú aktívni predplatitelia a predplatiteľky e-mailom. Elektronické publikácie Vám budú poslané e-mailom po pripísaní platby na náš účet.

Veríme, že na našich stránkach nájdete mnoho námetov pre učenie, ktoré Vás bude baviť 🙂

Ak máte ďalšie otázky, napíšte nám: info@ucenienasbavi.sk

Viac o autorkách článkov a materiálov na tejto stránke nájdete v časti O nás.

Ilustračné fotografie na stránke a v metodických materiáloch boli vytvorené autorkami materiálov alebo, ak nie je uvedené inak, sú prevzaté z databázy fotografií Unsplash.

Články a materiály na tejto stránke sú určené najmä pre učiteľov a učiteľky. Ich ďalšie komerčné použitie a zverejňovanie na iných internetových stránkach bez súhlasu autoriek a vlastníka domény www.ucenienasbavi.sk bude považované za porušenie autorských práv.

Pridaj komentár