Vitajte!

Učenie nás baví: pre učiteľov, študentov učiteľstva, školských psychológov a rodičov. Nájdete tu vzdelávacie materiály, pracovné listy a metodické návody pre rôzne školské predmety, prierezové témypreventívne programy, články o zaujímavých vyučovacích metódach, námety na hry, aktivity aj tipy a nápady pre výchovu a vyučovanie detí rôzneho veku. Našim cieľom je vniesť do lavíc novú inšpiráciu, nové pohľady na klasické témy, aj inovatívne prístupy, hľadať prepojenia medzi predmetmi a témami a bežným životom detí.

Obsah stránky je rozdelený na voľne dostupné články a materiály a spoplatnenú časť, tzv. členskú zónu. V štartovacej verzii stránky v septembri 2018 obsahovala členská zóna 25 e-bookov s rozsahom viac ako 500 strán metodických návodov, pracovných listov, kvízov, fotografií, hier, zadaní úloh a pod. Na konci roku 2021 bolo k dispozícii 60 e-bookov a ďalších materiálov, ktoré majú rozsah viac ako 2000 strán. O obsahu jednotlivých e-bookov si môžete prečítať vo voľne dostupných článkoch. Vstup do členskej časti stránky je spoplatnený sumou 30 eur na rok, t. j. 3 eurá za každý mesiac školského roka (a cez prázdniny si môžete náš obsah užiť zdarma). Každý mesiac školského roka do tejto sekcie pribudne nový článok alebo e-book. Upútavky na novinky nájdete vždy na hlavnej stránke aj na našej facebookovej stránke.

Ako to funguje?

Stačí vyplniť registračný formulár. Následne dostanete e-mail s inštrukciami k platbe (e-mail je odosielaný automaticky pár minút po registrácii, ak by Vám e-mail neprišiel, skontrolujte pre istotu aj schránku nevyžiadanej pošty alebo nám napíšte). Po pripísaní Vašej platby na náš účet Vám aktivujeme prístup k predplatenému obsahu. Tento obsah môžete používať 365 dní odo dňa aktivácie. Pred uplynutím tejto lehoty Vám zašleme výzvu k obnove predplatného. Ak sa rozhodnete predplatné neobnoviť, bude Váš prístup do členskej zóny po uplynutí ročnej lehoty deaktivovaný.

E-shop

Od roku 2021 pridávame aj možnosť kúpiť si vybrané materiály v elektronickej verzii bez registrácie. Ak ste sa registrovali do členskej zóny stránky Učenie nás baví, môžete na tituly, ktoré nie sú súčasťou členskej zóny využiť zľavu vo výške 5 eur. Zľavové kódy dostanú aktívny predplatitelia a predplatiteľky e-mailom. Elektronické publikácie Vám budú poslané e-mailom po pripísaní platby na náš účet.

Veríme, že na našich stránkach nájdete mnoho námetov pre učenie, ktoré Vás bude baviť 🙂

Ak máte ďalšie otázky, napíšte nám: info@ucenienasbavi.sk

Viac o autorkách článkov a materiálov na tejto stránke nájdete v časti O nás.

Ilustračné fotografie na stránke a v metodických materiáloch boli vytvorené autorkami materiálov alebo, ak nie je uvedené inak, sú prevzaté z databázy fotografií Unsplash.

Články a materiály na tejto stránke sú určené najmä pre učiteľov a učiteľky. Ich ďalšie komerčné použitie a zverejňovanie na iných internetových stránkach bez súhlasu autoriek a vlastníka domény www.ucenienasbavi.sk bude považované za porušenie autorských práv.

Pridaj komentár